alt1
alt1
:: Menu główne ::
alt1
|--> Forum
---> Klan

alt1
:: Zaloguj ::
alt1
  Kod dostępu

 Tutaj wpisz kod

 


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

alt1
:: CzatBox ::
alt1

alt1
:: Forum ::
alt1
OSTATNIE POSTY
wyświetl PostaThx(3)
  pablo33222
 dnia 02. Wrz o godz. 19:27
wyświetl PostaLineage 2 C2 Age of ...(0)
  [PL]_Pentagram
 dnia 28. Mar o godz. 12:21
wyświetl PostaAshes Of Creation: M...(1)
  [PL]_Iceman
 dnia 26. Cze o godz. 09:15
wyświetl PostaKlanowy TS(2)
  [PL]_Iceman
 dnia 12. Gru o godz. 07:21
wyświetl PostaStar Citizen(4)
  [PL]_Leon
 dnia 18. Lis o godz. 19:14

[Wejdź na Forum]

STATYSTYKI FORUM
RazemDziennie
Wątki:1732  0.31
Użytkownicy:2873  0.51
Posty:24119  4.27
FORA
Category Regulamin
Category Ogólne
Category Archiwum gier
Category Minecraft
UŻYTKOWNICY ONLINE
W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować tutaj

alt1
Chip Wars
Chip Wars


Co to jest Chip Wars i o co w niej chodzi?
Wiele razy spotykamy się z tym pytaniem, a w zasadzie to jest sedno tej gry. Co 8 godzin na serwerze odbywa się Chip Wars. Jest to bitwa toczona pomiędzy 3 rasami (Bellato, Accretia i Cora). W każdej rasie występuje przywódca (Archon), który może przemówić do całego swojego ludu, zebrać go i walczyć za swoją rasę. Słowa Archona na chacie widoczne są na kolor jasno-niebieski a sama jego postać ma charakterystyczną "poświatę" nad głową. Nagrodą w walce jest kontrola nad Crag Mine - czyli kopalnią (bardzo dochodową), Holystone Keeperem, który broni dostępu do kopalni oraz otrzymujemy trochę kasy i punkty rangi (Contribution Points).

Zasady Chip Wars:
Każda rasa ma swój Control Center, w którym jest ich chip. Zadaniem obcej rasy jest zniszczenie Control Center, zabranie chipa i dostarczenie go do kopalni. Control Center wszystkich ras jest w lokacji zwanej Crag Mine Field do której prowadzi w przypadku rasy Accretia teleport z bazy głównej.

Jak to się zaczyna?
59 minut przed Chip War zostajemy poinformowani o nadchodzącej wojnie. Daje to nam czas na przygotowanie się, oraz stawienie na "pospolite ruszenie" w miejscu wskazanym przez Archona. Po upływie tego czasu w zależności od Archona możemy zostać broniąc naszego Control Center lub zaatakować Control Center przeciwnej rasy zarówno Bellato (BCC-Bellato Control Center) jak i Cora (Cora Control Center).
Walka trwa 2 godziny i przez ten czas musimy zdobyć chip jednej z ras niedopuszczając przy tym do zniszczenia własnego.
Jeśli CC zostanie zniszczone na ziemię wypada chip, który musi zostać dostarczony do Core (jadro kopalni) gdzie czeka HSK (Holy Stone Keeper) aby dostarczyć mu chip. Chip-a może podnieść każdy ale najlepiej, jeśli podniesie go wysokolevelowa postać, gdyż ta osoba staje się głównym celem ataków innej rasy. Pozostali muszą bronić "transportera" za wszelką cenę. Archon rasy często wręcza prezenty osobom, które dostarczyły chipa :)
Po dostarczeniu chipa przechodzimy do stadium obrony HSK, gdyż przez 30 minut jest on wrażliwy na ataki i nie możemy dopuścić do jego śmierci. Po upływie 30 minut HSK wchodzi do kręgu i przez następne 8h będzie bronił kopalni przed innymi rasami co daje nam wyłączność na kopanie.

Co jeszcze daje nam Chip Wars?
Oprócz satysfakcji z wygranej wojny, punktów CP oraz trochę kasy na wojnie możemy podnieść Holymetal Scanner, który dropi z NPC guardów (obrońców) wokół wrogiego Control Center. Gdy nasza rasa wygra wojnę mając scanner możemy w nagrodę wejść do kopalni w celu wydobywania drogich materiałów. Scannera nie możemy kupić ani przekazać innej osobie, więc tylko Ci, którzy osobiście byli na wojnie mają szansę wejścia do kopalni.

Koniec wojny
Wojna kończy się po dwóch godzinach albo gdy któraś z rasy zdobędzie chip i dostarczy go do kopalni.
Za wygraną wojnę każdy uczestnik dostaje 50.000 kasy i 2000 contribution points + dobrego buffa, jeżeli oczywiście byliśmy na wojnie. Jeśli nie byliśmy dostaniemy tylko lekkiego buffa bez punktów rangi i kasy.
Jeśli przegramy dostajemy -2500 punktów do rangi i dużego debuffa (obniżenie statystyk naszej postaci) - jeśli nie było nas na wojnie dostaniemy tylko małego debuffa bez ujemnych punktów rangi.

Wygląd Holymetal scannera:


Kilka screenów z Chip Wars.
Do zobaczenia na Chip Wars.

[PL]_Haard
[PL]_Borsuk
[PL]_Iceman

 

  Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tekstów zamieszczonych na tej stronie oraz ich fregmentów są własnoscią administratora serwisu www.polish-legions.com.pl. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody administratora serwisu jest zabronione i stanowi wykroczenie w świetle obowiązujących przepisów.
Site created and theme modified by Iceman
© 2005

Theme from THEMES.crossworlds.ru