alt1
alt1
:: Menu główne ::
alt1
|--> Forum
---> Klan

alt1
:: Zaloguj ::
alt1
  Kod dostępu

 Tutaj wpisz kod

 


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

alt1
:: CzatBox ::
alt1

alt1
:: Forum ::
alt1
OSTATNIE POSTY
wyświetl PostaThx(3)
  pablo33222
 dnia 02. Wrz o godz. 19:27
wyświetl PostaLineage 2 C2 Age of ...(0)
  [PL]_Pentagram
 dnia 28. Mar o godz. 12:21
wyświetl PostaAshes Of Creation: M...(1)
  [PL]_Iceman
 dnia 26. Cze o godz. 09:15
wyświetl PostaKlanowy TS(2)
  [PL]_Iceman
 dnia 12. Gru o godz. 07:21
wyświetl PostaStar Citizen(4)
  [PL]_Leon
 dnia 18. Lis o godz. 19:14

[Wejdź na Forum]

STATYSTYKI FORUM
RazemDziennie
Wątki:1732  0.31
Użytkownicy:2881  0.51
Posty:24119  4.26
FORA
Category Regulamin
Category Ogólne
Category Archiwum gier
Category Minecraft
UŻYTKOWNICY ONLINE
gomcafeeactivat...
Obecnie jest 31 gości i 1 użytkownik online

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować tutaj

alt1
New Document [PolishLegions]

REGULAMIN VOYAGE CENTURY KLANU POLISH LEGIONS

Jest to tylko zbiór obowiązków i praw dostosowany do realiów gry Voyage Century. Wszystkich członków gildii oprócz poniższego obowiązuje ogólny regulamin klanu Polish Legions.

1. Każdy członek PL-VC Team zobowiązany jest do utrzymywania statku wojennego. Wskazane jest posiadanie również handlowego, jednak wojenny to podstawa.
2. Nie ma pasożytnictwa w gildii. Każdy musi mieć wyszkolone minimalnie 2 gospodarcze skille (szczególnie powyżej 31 lvl skilla). Przykład: farmer+krawiec; drwal+budowniczy statków. Nie można tylko żądać materiałów od kolegów nic nie dając od siebie. Dla członków klanu materiały ze swojej profesji należy przekazywać bezpłatnie.
3. Zadania gildiowe to podstawa. Każdy musi wykonywać zadania dla gildii, dzieki którym nasza ranga będzie rosnąć. Co tydzień będzie sprawdzana liczba punktów za zadania dla gildii (ustalana w miarę postępów w grze). Osoby, które całkowicie zajmą się sobą i zaprzestaną wykonywania zadań gildiowych dostają ostrzeżenie i po kolejnej wpadce wylatują.
4. PL-VC Team nie będzie tolerować graczy z ujemną reputacją do miast (oprócz tych, zakładanych później przez klany. To jednak dopiero po wypowiedzeniu wojny przez daną gildię). Jesteśmy klanem opowiadającym się po "dobrej stronie mocy". Piractwo na innych graczach dopuszczalne jedynie w stanie wojny i po ustaleniu z liderem gildii.
5. Każdy członek gildii zobowiązany jest do zarejestrowania się na forum www.polish-legions.com.pl i uczestniczenia w życiu sojuszu.
6. Każdy członek gildii zobowiązany jest pomagać członkom klanu zarówno materialnie, jak i w bitwach/handlu. Ważniejsza jest pomoc koledze niż robienie swych prywatnych zadań.
7. Wszelkie sprawy sporne oraz decyzje strategiczne podejmuje lider gildii lub osoba przez niego wskazana.
8. Z racji pełnionej funkcji lider klanu Polish Legions sprawuje władzę najwyższą. On też może i będzie rozstrzygał kwestie sporne jeśli zajdzie taka potrzeba. Lider klanu Polish Legions posiada prawo do rozwiązania gildii oraz odwołania każdego gracza w grze Voyage Century jeśli będzie to konieczne.

 

  Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tekstów zamieszczonych na tej stronie oraz ich fregmentów są własnoscią administratora serwisu www.polish-legions.com.pl. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody administratora serwisu jest zabronione i stanowi wykroczenie w świetle obowiązujących przepisów.
Site created and theme modified by Iceman
© 2005

Theme from THEMES.crossworlds.ru