alt1
alt1
:: Menu główne ::
alt1
|--> Forum
---> Klan

alt1
:: Zaloguj ::
alt1
  Kod dostępu

 Tutaj wpisz kod

 


Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dodatkowe przywileje jak np. konfigurowanie wyglądu strony, wysyłanie komentarzy z twoim imieniem i wiele innych.

Problemy z logowaniem?

alt1
:: CzatBox ::
alt1

alt1
:: Forum ::
alt1
OSTATNIE POSTY
wyświetl PostaThx(3)
  pablo33222
 dnia 02. Wrz o godz. 19:27
wyświetl PostaLineage 2 C2 Age of ...(0)
  [PL]_Pentagram
 dnia 28. Mar o godz. 12:21
wyświetl PostaAshes Of Creation: M...(1)
  [PL]_Iceman
 dnia 26. Cze o godz. 09:15
wyświetl PostaKlanowy TS(2)
  [PL]_Iceman
 dnia 12. Gru o godz. 07:21
wyświetl PostaStar Citizen(4)
  [PL]_Leon
 dnia 18. Lis o godz. 19:14

[Wejdź na Forum]

STATYSTYKI FORUM
RazemDziennie
Wątki:1732  0.31
Użytkownicy:2876  0.51
Posty:24119  4.27
FORA
Category Regulamin
Category Ogólne
Category Archiwum gier
Category Minecraft
UŻYTKOWNICY ONLINE
W tej chwili nie ma żadnego użytkownika.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować tutaj

alt1
New Document [PolishLegions]

REGULAMIN GUILD WARS KLANU POLISH LEGIONS

Wszystkich członków gildii oprócz poniższego obowiązuje ogólny regulamin klanu Polish Legions.

1. Rekrutować może każdy oficer gildii, jednak rekrutujący oficer winien sprawdzić, czy przyszły członek gildii jest wart tego członkostwa.
2. O wydaleniu członka decyduje rada gildii (oficerowie + lider gildii).
3. Walki o punkty muszą być ustalone dokładnie wcześniej! Można powalczyć dla zabawy, ale kiedy ma dojść do walki o punkty, proszę ustalać terminy na forum, włącznie z godziną. Na walkę o punkty musi być pewny skład i to nie "zielonych" członków gildii. Podczas walki o punkty musi być obecnych przynajmniej dwóch oficerów, w innym przypadku walka o punkty się nie odbędzie.
4. Nowi nie dostają sprzętu gildii! Nowy członek musi zapracować na zaufanie i nie otrzyma pomocy z magazynu gildii! Przy czym członkowie gildii mogą sprezentować, sprzedać swój prywatny sprzęt nowemu członkowi gildii. To ich i tylko ich sprawa, łącznie z ceną (sugeruje się jednak promocje dla nowych członków gildii).
5. O awansie na oficera decyduje rada gildii. Na awans mają szansę członkowie gildii, którzy jednocześnie są już członkami klanu Polish Legions przynajmniej na okresie próbnym.
6. Członkowie gildii winni nieść sobie pomoc w grze. Nagminne ignorowanie próśb będzie traktowane jak wykroczenie. Oczywiście nie mówimy tutaj o prośbie o pożyczkę, gdy proszony nie jest wstanie jej udzielić... Bardziej mowa tutaj o radzie, pomocy w misji itd.
7. Strategiczne decyzje dla gildii podejmuje rada gildii (oficerowie + lider gildii) demokratycznie. Ewentualne terminy zebrań rady będą ustalane na forum.
8. Oferowie i lider mają obowiązek obserwować zachowanie członków gildii podczas gry. Upominać ich, pomagać im, służyć przykładem i radą!
9. Wszyscy mają obowiązek stosować się do regulaminu gildii i ogólnego regulaminu klanu Polish Legions.
10. Gildia Polish Legions Guild Wars Team gra na serwerze europejskim i koniec! Ewentualna zmiana serwera może zostać przedyskutowana przez radę.
11. Przyjęty do gildii może być tylko gracz z powyżej 150k factionów i nie ma znaczenia, czy to kolega, przyjaciel, brat, czy siostra.
12. KAŻDY gracz MUSI mieć odblokowane i opanowane przynajmniej dwie klasy, tak aby mógł nimi grać.
13. W miesiącu jest średnio 16 treningów, nieobecność na sześciu z nich oznacza kopa z gildii i nie ważne, czy ktoś wcześniej grał, czy nie, czy ktoś wcześniej grywa, czy nie, czy ktoś ma okres, czy nie. Do wyjaśniania dłuższych nieobecności służy odpowiedni topic na forum Polish Legions lub Off-topic, a nieobecność na treningu, może być załatwiona z liderem Guild Wars.
14. Nie potrzeba nam graczy PvE, ten tryb może nam służyć do jakiejś zabawy, może służyć, jak sposób na szybkie odblokowanie skilli, ale nie może być celem sam w sobie.
15. Po podaniu nowego builda każdy chętny do grania (a więc myślę, że KAŻDY członek) ZADEKLARUJE, jaką postać zrobi, jakiego builda odblokuje i ma na to tydzień. Jeśli gracz nie odblokuje tych skilli, oznacza to, że grać nie chce.
Ku przestrodze!
16. Oficerowie nie są wieczni!! O degradacji decydować będzie rada gildii, z wyjątkiem sytuacji, gdy oficer sam prosi o degradację (np. oficer nie ma czasu wypełniać swoich obowiązków).
17. Lider gildii też...
18. Z racji pełnionej funkcji lider klanu Polish Legions sprawuje władzę najwyższą. On też może i będzie rozstrzygał kwestie sporne, jeśli zajdzie taka potrzeba. Lider klanu Polish Legions posiada prawo do rozwiązania gildii oraz odwołania każdego gracza w grze Guild Wars jeśli będzie to konieczne.

 

  Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tekstów zamieszczonych na tej stronie oraz ich fregmentów są własnoscią administratora serwisu www.polish-legions.com.pl. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody administratora serwisu jest zabronione i stanowi wykroczenie w świetle obowiązujących przepisów.
Site created and theme modified by Iceman
© 2005

Theme from THEMES.crossworlds.ru